سامره ملارودی رودسری

یک سبک نو

برنامه منسجم و اصولی

تحت نظارت کارشناسان ارشد

آموزش زبان انگلیسی

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سامره ملارودی رودسری

یک سبک نو

برنامه منسجم و اصولی

تحت نظارت کارشناسان ارشد

آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان تیم نو

پخش ویدیو

آموزش آنلاین

♥️ یکی از پیش نیاز های مهم برای توسعه بلند مدت هر کشور آموزش عالی آن کشور است.

📥در عصر جدید بیشترین تاثیر را تکنولوژی بر جامعه میگذارد که تنها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر نیست بلکه در بسیاری از جنبه های زندگی تاثیر می گذارد و بیشترین بخش زندگی بصورت آنلاین و خودکار انجام میشود.

💻تکنولوژی آموزشی میتواند راه حل های موثر یادگیری را فراهم کند و نیازهای منحصر به فرد زبان آموزان را تامین کند.

🔖سیستم آموزش و آزمون آنلاین دو نمونه از پرکاربردترین مفاهیم در آموزش الکترونیکی هستند.

🌎مزایای آموزش مجازی در قالب کلاس های آنلاین ، بیش از هر موضوع دیگری برای علاقمندان به صنعت آموزش جذابیت دارد.

🛎بخش آموزشهای نوین موسسۀ زبانهای خارجه "نو" فعالیتهای آموزش مجازی خود را بلافاصله از ۱۵ اسفند سال ۱۳۹۸ در اواسط دوران قرنطینگی به واسطه ویروس کرونا آغاز نمود و این دوره ویژه تمام زبان آموزان در تمامی سنین کودکان ،جوانان و بزرگسالان می باشد که امکان حضور در کلاسهای آموزش حضوری را ندارند.

آموزش سریع زبان

📖 روشی که برای آموزش و یادگیری سریع زبان انتخاب می کنید می بایستی جذاب و در عین حال آکادمیک باشد و ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم.
📕 روش تدریس تیم نو کاملا استاندارد و مطابق با آموزش نوین بین المللی می باشد.
📲 شما می توانید جهت مشاوره و تعیین سطح رایگان به صورت آنلاین یا حضوری از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

🟡شماره های تماس و واتس اپ:
۰۹۱۱۶۰۰۵۷۰۱ -  ۰۹۱۱۸۳۳۰۹۹۷
اینستاگرام ما کلیک کنید.

معرفی مجموعه کتاب‌های آموزشگاه زبان های خارجه نو

مجموعه کتاب‌های امریکن انگلیش فایل، شامل ۶ کتاب از سطح مبتدی تا حرفه ای می‌باشد. در این کتاب‌ها از متدهای جدید و پیشرفته آموزشی توسط نویسندگان زبده بنام "کریستینا لاثام کانیگ" و "کلایو آکسندن" استفاده شده است. این مجموعه بر روی هر ۴ مهارت اصلی شامل: مکالمه، مهارت شنیداری، نوشتاری، خواندن و همچنین تلفظ و گرامر تمرکز دارد. در هر درس به یادگیری صحیح قواعد و کلمات پرداخته شده است که مرور آنها در ترمهای دیگر باعث افزایش یادگیری خواهد شد. هر درس از سری کتاب‌های این مجموعه شامل ۲ یا ۳ بخش است که در این بخشها به تمامی مهارتهای ۴گانه بصورت مجزا پرداخته می‌شود.

اکنون ساختار یک درس را که در تمام کتاب‌های امریکن انگلیش فایل یکسان است مرور می‌کنیم:

 • واژگان در این بخش ابتدا آموزش لغات جدید داده می شود.سپس در یک فایل صوتی لغات آموزش داده شده به طرق مختلف بکار برده و تکرار می شوند.
 • مطالعه تقویت مهارت درک مطلب، یادگیری لغات جدید، مشارکت با هم گروهی، یادگیری ساختار لغات و غیره از اهداف این بخش است.
 • شنیدن و مکالمه این بخش سه مرحله دارد که در مرحله نخست جملاتی برای مکالمه بهترآموزش داده میشود سپس در یک فایل صوتی از زبان آموزان درخواست میشود که به چند سوال پاسخ دهد در مرحله نهایی از آنها خواسته میشود که پیرامون موضوع با همکلاسی خود گفتگو کنند.
 • تلفظ در این مرحله تلفظ و ادای صحیح کلمات همراه با یک فایل صوتی تدریس می شود. تلفظ صحیح در این کتاب ها بسیار مورد تاکید است. موضوعی که در یادگیری حرفه ای و نیتیوِ زبان انگلیسی بسیار اهمیت دارد.
 • نگارش در این قسمت از زبان آموزان خواسته می شود تا درباره یک موضوع مشخص متنی کوتاه بنویسند و مهارت نگارش کسب کنند.
 • مرور در انتهای هر دو درس یک بخش برای مرور طراحی شده که در آن موضوعات تدریس شده در دو درس قبل مجددا یادآوری می شود.

کتاب‌های فمیلی اند فرندز

سری کتابهای فمیلی اند فرندز از مجموعه کتابهای آموزش ابتدایی زبان و در سطح پایه است که شامل ۷ سطح میباشد و  تمرکز آنها بر روی مهارتهای گفتار و نوشتار،و همچنین مناسب برای غیر انگلیسی زبانها است.نگارش این کتابها توسط نائومی سیمونز، تمزین تامپسون و جنی کوئینتانا انجام شده است.این کتابها یکی از مجموعه های محبوب کودکان و نوجوانان است. که روش تدریس کاملا واضحی دارد. هر درس در این کتاب با اهداف مشخصی تالیف شده اند و فعالیت هایی که برای زبان آموز، مدرس و حتی والدین در نظر گرفته شده با دقت بسیاری سطح بندی شده اند و یادگیری زبان آموزان را به بهترین نحو پشتیبانی می کنند.

در هر درس قسمتی وجود دارد  که شامل تمریناتی برای تقویت مهارتهای شنیداری، گفتاری و سواد انگلیسی زبان آموزان به طور اصولی میشود.

در ضمن این کتابها تنها به آموزش آکادمیک زبان آموز فکر نکرده و به تقویت مهارتهای روانشناختی کودکان و نوجوانان نیز کمک میکنند.

کتاب‌های فرست فرندز

این سری کتابها در ۳ سطح مبتدی در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد و تلاش به آموزش الفبای لاتین و اعداد مطابق با سیستم آمریکایی بصورت کاملا سرگرم کننده و جذاب دارد و کودکان به کمک شعر،آهنگ و بازی یاد میگیرند با اعتماد به نفس انگلیسی صحبت کنند.این سری کتابها توسط سوزان یانوتزی نگاشته شده است.این مجموعه بصورت قدرتمند بر روی هر ۴ مهارت اصلی آموزش زبان توجه دارد و از سری کتاب های جدیدیست که برای کودکان  سنین بسیار پایین، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هرکدام از این سطوح دارای ۱۰ بخش و هر بخش شامل ۶ درس با عناوین مختلفی همچون واژگان، ساختار، شعر، داستان (در برخی بخش‌ها پروژه)، ارزش‌ها و الفبا است. هر کدام از این بخشها به نحوی کمک به افزایش اعتماد به نفس و انگیزه در زبان آموزان می‌کند.

کتاب‌های پاکتس

این مجموعه شامل ۳ سطح مناسب برای سنین ۴-۶ سال است. این مجموعه کتاب ها توسط ماریو هررا و باربارا هوجل تالیف شده است.در این ۳ سطح زبان آموز می تواند علاوه بر یادگیری مهارتهای شنیداری و گفتاری با خواندن و نوشتن کمی آشنایی پیدا کند و به دلیل آشنا شدن با گرامر زبان انگلیسی می تواند در سطح ابتدایی اما با اعتماد به نفس انگلیسی صحبت کند.

هر درس از کتابهای این مجموعه شامل مقدمه، تمرین، شمارش اعداد، چسباندن برچسب، مرور درس، برش عکس و چسباندن، کتاب داستان، آموزش مفهوم یک ارزش و ارزیابی یادگیری کودک در غالب بازی و تشویق میباشد که می توان گفت کودکان زبان انگلیسی را با کتاب پاکتس در غالب آهنگ و شعر، مکالمه، کاردستی و فیلم و انیمیشن فرا می گیرند.

کتاب‌های تاینی تاک

این کتاب‌ها مناسب زبان آموزان خردسال (سنین ۳-۶ سال) است که به تازگی شروع به یادگیری زبان کرده اند.این مجموعه داری ۶ سطح است و بر روی ۲ مهارت شنیداری و گفتاری تمرکز دارد. این کتابها نوشته سوزان ریورس هستند. هرکدام ازین ۶ سطح دارای ۱۰ درس و هر درس شامل مکالمه، لغت و برچسب می باشد.

این کتاب‌ها به نظر مبتدی اما کاملا هدفمند تالیف شده اند که با بازی و سرگرمی، شخصیت ها و موقعیت‌های متفاوت را برای کودکان بازسازی می کنند.

بسیاری از والدین بر این باورند که بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی سنین بین ۱۰-۱۵ سال است که این یک طرز فکر اشتباه است زیرا تحقیقات نشان داده است که کودکانی که  از سنین پایینتر (۳-۴ سالگی) با زبان انگلیسی آشنا می شوند از هوش اجتماعی بالاتری برخوردارند و همچنین در روند آموزشی، عملکرد بهتری نسبت به دیگر هم سالان خود حتی در یادگیری زبان فارسی خواهند داشت.

اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید ، برامون بنویسید

  ۵ دیدگاه
  • محمود سعیدی ۹:۱۵ ق٫ظ ۶ خرداد ۱۴۰۰ پاسخ

   با عرض سلام و خسته نباشید
   ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون
   در موسسه تیم نو ، کلاس آنلاین برای کودکان هم برگزار میشه؟
   با تشکر

   • ملیکا اعتضادی ۱۰:۰۰ ق٫ظ ۶ خرداد ۱۴۰۰ پاسخ

    سلام بر شما ، خداقوت به شما
    خواهش میکنم ، بله در موسسه تیم نو کلاس برای کودکان برگزار میشه که در سطوح مختلفی این کلاس ها هستند که در ابتدا تعیین سطح میشوند و بعد از تعیین سطح متناسب با سطحشون ، کلاس مربوطه رو شرکت میکنند.
    انشالله هر جا هستید موفق و پایدار باشید.

  • نازنین علی پور ۹:۱۶ ق٫ظ ۶ خرداد ۱۴۰۰ پاسخ

   شرایط دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی را می فرمایید؟
   خیلی ممنونم از شما 😚

  • سروش حیدری چروده ۹:۲۹ ق٫ظ ۶ خرداد ۱۴۰۰ پاسخ

   سلام سلام
   به جرات میتونم یکی از بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی هستید خانم ملارودی و تیم عزیزتون ، من در استان گیلان زندگی میکنم و یکی از بهترین کلاس زبان در گیلان میتونم شمارو معرفی کنم. خیلی منظم ، دقیق و وفادار و همچنین سخت گیر در امور زبان و یادگیری آن.
   واقعا ممنونم ازتون

   • ملیکا اعتضادی ۱۰:۰۰ ق٫ظ ۶ خرداد ۱۴۰۰ پاسخ

    سلام بر شما
    مرسی از محبتتون جناب حیدری که شما یکی از بهترین دانش آموخته های موسسه تیم نو هستید.
    انشالله هر جا هستید موفق و پایدار باشید.

  یک دیدگاه بنویسید